50 most-subscribed YouTube Channels from Uzbekistan
Channel NameSubscribersTotal ViewsTotal Videos
1. navo.tv1,720,000418,734,428829
2. Million Jamoasi ™1,600,000452,434,147150
3. Sevimli TV1,290,000432,583,8845,032
4. Dizayn Jamoasi1,040,000244,404,586344
5. Xorazm NET982,000385,699,9471,433
6. O'zMTRK O'zbekiston milliy teleradiokompaniyasi970,000277,825,35542,878
7. Sayyod958,000286,909,3141,037
8. HAVAS guruhi846,000153,126,127390
9. TURFA OLAM724,000173,823,6602,140
10. Mirzo teatr635,000159,380,6411,257
11. UzBoom Tv631,00080,927,493880
12. NevoFilms569,000115,334,665159
13. Max Madiev557,00050,961,055493
14. KUN_ZAMON512,00095,480,2781,075
15. Ulug'bek Rahmatullayev512,000179,308,306188
16. Janob Rasul512,000167,990,609157
17. Shahzoda495,000171,897,614121
18. Aziz UZ TV427,000171,822,6953,346
19. Sabrilam401,00037,769,357258
20. YouTube UZ397,00060,524,6101,009
21. Sirojiddin Media353,00059,428,3021,019
22. Alisher Zokirov351,000120,569,71994
23. IXLOS TV348,00076,835,2694,189
24. UZREPORT TV299,00050,514,03011,967
25. Sevinch Mo'minova297,00086,102,94992
26. Jasur Hamroyev293,00061,619,1041,111
27. MFaktor285,00026,409,0561,331
28. YouTuber MiX283,00045,919,136195
29. HUMAN. UZ281,00052,671,2132,062
30. Benom Guruhi274,00067,332,419261
31. Humoyun Mirzo273,00040,892,76167
32. Og'abek Sobirov246,00060,396,311237
33. Malikam Endi Qara (Маликам енди кара)235,000107,194,213129
34. Sardor Tairov Official231,00073,639,19036
35. Bunyodbek Saidov231,00068,214,022464
36. Ulug'bek Sobirov230,00050,503,404159
37. championatasia225,00062,561,4253,127
38. O'zbek Bolalar Qo'shiqlari / Узбекские Детские Песни218,00074,106,74445
39. Sitorai BUXORO217,00019,5275
40. Nilufar Usmonova217,00058,935,356270
41. Valijon Shamshiyev190,00036,492,866182
42. Hulkar Abdullaeva188,00061,630,516152
43. DAVR UZ182,00029,651,092342
44. O'zbegim taronasi FM 101178,00087,335,6111,243
45. Ozoda Nursaidova172,00083,043,748107
46. SHOXRUX TV154,00063,484,449153
47. MediaGroupUZ150,00058,379,355391
48. Asilbek Amanulloh147,00059,193,26945
49. DiDo Tv140,00024,045,421507
50. Handalak guruhi139,00043,877,554162