50 most-subscribed YouTube Channels from Uzbekistan
Channel NameSubscribersTotal ViewsTotal Videos
1. Million Jamoasi ™2,180,000601,643,962164
2. navo.tv2,010,000541,910,5651,183
3. Sevimli TV1,990,000744,401,2124,640
4. Xorazm NET1,270,000476,920,6211,479
5. O'zMTRK O'zbekiston milliy teleradiokompaniyasi1,270,000366,858,74452,690
6. Dizayn Jamoasi1,170,000296,836,364393
7. TURFA OLAM1,130,000372,510,7242,862
8. Sayyod1,020,000305,127,1231,026
9. HAVAS guruhi929,000176,216,453428
10. NevoFilms776,000158,687,357180
11. Mirzo teatr751,000197,134,3271,447
12. Ulug'bek Rahmatullayev674,000236,468,727198
13. Janob Rasul651,000220,905,466168
14. Max Madiev651,00070,076,318513
15. KUN_ZAMON646,00090,861,602940
16. UZBOOMTV645,00082,947,637914
17. Shahzoda594,000203,698,856120
18. Aziz UZ TV526,000236,638,3154,407
19. Sabrilam494,00052,095,169353
20. Islom Juraev480,00072,807,3291,117
21. Sirojiddin Media434,00076,507,5001,315
22. UZREPORT TV432,00069,610,94914,772
23. Sevinch Mo'minova424,000129,923,40894
24. IXLOS TV408,00093,780,7394,903
25. Bunyodbek Saidov391,000120,347,138515
26. MFaktor386,00038,132,6501,451
27. Alisher Zokirov380,000132,735,77995
28. Benom Guruhi344,00089,809,981304
29. O'zbek Bolalar Qo'shiqlari / Узбекские Детские Песни333,000119,447,01445
30. HUMAN. UZ328,00064,383,7292,494
31. Jasur Hamroyev314,00066,678,6051,133
32. Og'abek Sobirov311,00082,254,223233
33. Nilufar Usmonova308,00096,182,506291
34. Sardor Tairov Official303,000110,606,77042
35. Humoyun Mirzo301,00042,187,98475
36. YouTuber MiX282,00011,9898
37. Malikam Endi Qara (Маликам енди кара)277,000132,810,493129
38. championatasia275,00071,581,4203,636
39. Ulug'bek Sobirov268,00059,537,274169
40. DAVR UZ251,00054,253,459789
41. Hulkar Abdullaeva245,00086,117,492160
42. Valijon Shamshiyev236,00047,356,786242
43. MediaGroupUZ220,00076,638,142401
44. Sarvar Karimov216,000108,976,179427
45. Sitorai BUXORO215,00022,3975
46. O'zbegim taronasi FM 101208,000102,040,5961,217
47. Ko'zgu202,00033,006,377315
48. SHOXRUX TV179,00080,210,760157
49. Asilbek Amanulloh178,00073,833,30149
50. Ozoda Nursaidova175,000101,387,426108